Upravljanje projektima

[eng. Engineering / Project management; nje. Engineering / Projektleitung]

[Skup aktivnosti koje, koristeći se dostignutim znanjem i spoznajama te primjenom stečenih iskustava, vode stvaranju novog dobra. Odnosno, vođenje poslova i pružanje svih inženjerskih usluga kako bi se projekt uspješno razvijao u svim svojim fazama u skladu s ciljevima i zahtjevima naručitelja glede troškova, rokova i kvalitete radova]

Odlučni smo u namjeri da dodijeljene nam poslove izvodimo kvalitetno i stručno. Predstavljamo Vam tim kvalificiranih stručnjaka specijaliziranih za usluge građenja, uključujući izradu studija, kalkulacija, programa i projekata, nadzor, organizaciju građenja, upravljanje projektima te pružanje stručnih savjeta i poduke, kada je riječ o bilo kojem području ili djelatnosti vezano uz graditeljstvo i strojarstvo.

Tomislav Kezelj, dipl. ing. stroj.

Direktor društva

042/409-001

tkezelj@vodogradnja.hr


Eugen Čalopa, dipl. ing. geot.

Rukovoditelj operative

042/409-002

eugen.calopa@vodogradnja.hr


Josip Domiter, ing. građ.

Rukovoditelj tehničke jedinice

042/409-007

josip.domiter@vodogradnja.hr


Ružica Brlenić

Rukovoditelj financijsko – računovodstvene službe

042/409-004

ruzica.brlenic@vodogradnja.hr


Ratko Tretnjak, ing. geot.

Rukovoditelj tehničke pripreme

Voditelj informatike

042/409-008

ratko.tretnjak@vodogradnja.hr


Stjepan Šenkiš, ing. prom.

Rukovoditelj voznog, strojnog i plovnog parka

042/409-003

stjepan.senkis@vodogradnja.hr


mr. sc. Marin Leskovar, dipl. ing. građ.

Ovlašteni voditelj građenja

Stručnjak zaštite na radu

Predstavnik uprave za kvalitetu i zaštitu okoliša

042/409-006

marin.leskovar@vodogradnja.hr


Mladen Kopjar, dipl. ing. građ.

Ovlašteni voditelj građenja

042/409-012

mladen.kopjar@vodogradnja.hr


Ratimir Galoši, ing. geot.

Ovlašteni voditelj građenja

042/409-002

ratimir.galosi@vodogradnja.hr


Dražen Petrina, ing. građ.

Ovlašteni voditelj građenja

042/409-014

drazen.petrina@vodogradnja.hr


Ratimir Pristavec, građ. teh.

 Voditelj radova

 042/409-009

 ratimir.pristavec@vodogradnja.hr


Dražen Tučić, ing. geot.

Voditelj radova

042/409-035


Danijel Bedeković, dipl. ing. građ.

Pomoćnik voditelja radova

042/409-013

danijel.bedekovic@vodogradnja.hr


Mario Leskovar, dipl. ing. građ.

Pomoćnik voditelja radova

042/409-005

mario.leskovar@vodogradnja.hr


Marjana Kopjar, ing. građ.

Referent pripreme

042/409-008


Marijan Breški, dipl. ing. geot.

Referent pripreme

042/409-009

marijan.breski@vodogradnja.hr